KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15029490
nr 1502 9490
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad. Skiss, akvarell, oramat löst blad, 33x41 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:23:25
100 kr
250 kr
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman